• Narození potomků v naší chovné stanici je pro nás velikou událostí a očekáváním. V prvé řadě nám jde o zdraví a spokojenost našich psů.      
 
  • K výběru rodičů vrhu přistupujeme s velkou pečlivostí a usilujeme o odchov zdravých psích jedinců s kvalitním exteriérem a s výbornými loveckými vlohy, tak aby byly zachovány základní rysy a charakter výmarského ohaře.     
      
  • Hned od narození budou štěňátka s námi v našem domě, v neustálém kontaktu s námi, zvyklá na každodenní  ruch domácnosti. 

 

  • Každé odcházející štěňátko bude řádně očkované a odčervené.  Dostane sebou Pas zvířete v zájmovém chovu se záznamy o provedených očkováních a odčerveních.  Průkaz původu / rodokmen / , smlouvu  +  krmivo na začátek, na které jsou štěňátka navyklá. Dále od nás 24 hodinový servis a příslib pomoci .

 

  • Požadujeme zodpovědnost,  laskavost, trpělivost a připravenost na štěně Výmarského ohaře ! Budeme rádi, když se i nadále bude s pejskem pracovat ! Požadujeme trvalý kontakt s novými majiteli našich pejsků.           Pokud se rozmyšlíte a chybí vám informace,  a nebo máte přímo zájem o pejska z naší chovné stanice, neváhejte nás kontaktovat.


          Bude nás zajímat něco málo o vás, kde pejsek bude popř. bydlet, zda již máte zkušenosti se psy / není podmínkou/, co pejskovi můžete

          nabídnout, co s pejskem zamýšlíte do budoucna atd.

 

Upřednostňujeme majitele, kteří mají zájem vést pejska/fenku lovecky.